Niedawno urodziło ci się dziecko? A może właśnie przygotowujesz się do porodu? Marka Bebilon w trosce o potrzeby maluszków i ich mam przygotowała darmowe próbki dla dzieci i mam.

Wystarczy dołączyć do serwisu BebiProgram, żeby otrzymać pakiet bezpłatnych upominków. Sprawdź, jak skorzystać z promocji popularnej marki Bebilon!

Jakie produkty można otrzymać?

Zawartość zestawu upominkowego zależy od preferencji podanych podczas rejestracji w serwisie. Różnice dotyczą rodzaju próbek mleka, które zostaną wysłane do uczestników promocji.

Jeśli podczas rejestracji uczestnik wyrazi chęć karmienia dziecka mlekiem modyfikowanym, to w ramach promocji może otrzymać darmowe próbki dla dzieci z mlekiem Bebilon 2. Do wyboru są produkty z serii Pronutra i Profutura.

Jeśli natomiast rodzice nie są zainteresowani testowaniem mleka Bebilon 2, to mogą zamówić mleko następne.

W trosce o zdrowie maluszków w ramach promocji uczestnicy otrzymują również autorski poradnik ekspertów BebiProgram dla rodziców. W książce można znaleźć wiele przydatnych wskazówek dotyczących m.in. wspierania odporności i prawidłowego rozwoju dziecka.

Ponadto paczka może zawierać także inne upominki z produktami, które przydadzą się rodzicom w pierwszych miesiącach życia. Mogą to być zabawki sensoryczne np. w postaci kart kontrastowych. W zestawie z prezentami mogą pojawić się również m.in. karty do zdjęć czy też śliniaczki serwisu BebiProgram.

Rezygnacja z zamówienia darmowych próbek nie jest przeszkodą do założenia konta w serwisie.

Darmowe próbki dla dzieci Bebiprogram
źródło: bebiprogram.pl

Jak skorzystać z promocji Bebilon?

  • Odwiedź stronę https://www.bebiprogram.pl/.
  • Wpisz datę urodzenia dziecka bądź planowaną datę porodu.
  • Skonfiguruj prezent z darmowymi próbkami.
  • Podaj dane do wysyłki zestawu upominkowego.
  • Podaj dane profilowe (adres e-mail i hasło).
  • Zaznacz niezbędne i wybrane zgody.
  • Kliknij przycisk potwierdzający wysłanie formularza rejestracyjnego.
  • Odbierz wiadomość e-mail i kliknij link aktywujący konto.

Do kiedy trwa akcja promocyjna?

Organizator nie podaje daty zakończenia akcji promocyjnej. W związku z tym darmowe próbki dla mam można zamówić w dowolnym momencie. Należy jednak pamiętać o tym, że promocja może w każdej chwili zostać zakończona lub zmodyfikowana.

Kto może zamówić darmowe próbki dla dzieci?

Akcja promocyjna marki Bebilon jest skierowana do rodziców i przyszłych rodziców. Z tego powodu podczas wypełniania formularza rejestracyjnego Bebiprogramu konieczne jest podanie daty urodzenia dziecka bądź planowanej daty porodu.

Na jedno zarejestrowane dziecko można zamówić tylko jeden pakiet darmowych próbek. W celu zamówienia zestawu upominków na kolejne dziecko należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie organizatora akcji promocyjnej.

Przesyłka może zostać wysłana tylko na adres na terenie Polski. Promocja jest przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Darmowe próbki dla dzieci promocja Bebiprogram
źródło: bebiprogram.pl

Osoby planujące ciążę i inni uczestnicy również mogą dołączyć do serwisu Bebiprogram. Nie mają jednak możliwości skorzystania z promocji z bezpłatnym zestawem upominków.

Ponadto opcja wysyłki bezpłatnych upominków może nie być dostępna w przypadku ukończenia przez dziecko wieku, którego nie dotyczą produkty promocyjne. W takiej sytuacji podczas rejestracji po podaniu daty urodzenia nie pojawi się możliwość zamówienia darmowego zestawu prezentów.

Kiedy zostaną wysłane darmowe próbki dla dzieci?

Uczestnicy akcji promocyjnej otrzymają darmowe próbki dla dzieci w terminie podanym podczas rejestracji. Moment wysyłki zależy od rodzaju wybranych upominków.  Jest to związane z przeznaczeniem produktów wchodzących w skład zestawu z prezentami.

Jeśli przykładowo wybrano mleko Bebilon 2 Pronutra, to paczka zostanie wysłana w ciągu 30 dni od momentu ukończenia przez dziecko 2 miesięcy. Z kolei w przypadku zamówienia mleka następnego przesyłka trafi do rodziców po ukończeniu przez dziecko 6 miesiąca życia.

Jeśli interesują Cię darmowe próbki dla dzieci, może Cię zainteresować nasz wpis o próbkach BoboVita.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w:

,