Firma XPEL ma świetną ofertę promocyjną dla fanów motoryzacji. W dosłownie kilka chwil można zamówić darmowe próbki folii ochronnych, które zabezpieczają lakier samochodowy przed zabrudzeniami i zarysowaniami.

Sprawdź, jak skorzystać z promocji firmy XPEL.

Jakie produkty są dostępne w ramach promocji?

Organizator akcji promocyjnej przygotował dla uczestników pakiet próbek. Każdy z zestawów obejmuje panel folii ochronnych z serii Ultimate Plus. Ponadto w ramach zamówienia firma XPEL wysyła ogólną broszurę dotyczącą oferty marki.

Bardzo ważne jest podanie w formularzu prawidłowych danych dotyczących marki i modelu samochodu. W ten sposób firma XPEL może wysłać odpowiednie próbki folii ochronnych.

Darmowe próbki folii XPEL
źródło: xpel.pl

Jak zamówić darmowe próbki folii ochronnych?

Kto może wziąć udział w akcji promocyjnej?

Promocja jest dostępna dla każdego. Zawartość formularza zgłoszeniowego wskazuje jednak na konieczność podania polskiego adresu do wysyłki bezpłatnego pakietu próbek folii ochronnych. W przypadku wątpliwości warto skorzystać z pomocy obsługi klienta firmy.

Ponadto ze względu na typ darmowych próbek promocja jest skierowana do osób, które są właścicielami samochodów. Co ciekawe, w przypadku sprzedaży auta gwarancja na folię Ultimate Plus przechodzi na kolejnego właściciela pojazdu.

Do kiedy jest ważna promocja?

Promocja nie ma określonego terminu ważności. Osoby zainteresowane zamówieniem darmowych próbek mogą zatem zgłosić się po odbiór folii w dosłownie każdej chwili. Należy jednak pamiętać, że organizator akcji ma prawo do zakończenia promocji w dowolnym momencie.

Co warto wiedzieć o instalacji darmowych próbek XPEL?

Montaż zamówionych próbek folii ochronnych może wymagać pomocy profesjonalnego instalatora. Na stronie firmy XPEL można wyszukać fachowców w okolicy. W tym celu należy skorzystać z funkcji Lokalizatora instalatorów.

Co ciekawe, marka współpracuje z dealerami samochodowymi i instalatorami w ponad 55 krajach. Z tego powodu możliwe jest zamontowanie folii również poza granicami Polski.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w:

,