Chińska firma może pochwalić się jednym z najpopularniejszych sklepów internetowych na świecie. Obecnie na kilka sposobów można zdobyć darmowe próbki Shein, co niewątpliwie jest ciekawą propozycją dla fanów platformy.

Sprawdź, jak dołączyć do grona testerów produktów z oferty sklepu Shein!

Jakie darmowe próbki Shein można dostać za darmo?

W każdym tygodniu w Centrum Darmowych Prób Shein pojawiają się dziesiątki nowych produktów. Sporą popularnością cieszy się zwłaszcza testowanie ubrań dla kobiet, dlatego to właśnie przedmioty z tej kategorii stanowią zazwyczaj największą część oferty promocyjnej.

To jednak nie wszystko! Darmowe próbki dla pań dotyczą również obuwia, biżuterii i akcesoriów. Można wygrać też kosmetyki i gadżety urodowe. Ponadto co tydzień Shein przygotowuje modne przedmioty dla dzieci i mężczyzn. Można także zupełnie za darmo przetestować artykuły dla zwierząt, akcesoria do sprzątania, dekoracje do domu, elektronikę i wiele innych produktów z oferty sklepu online Shein.

Darmowe próbki Shein
źródło: pl.shein.com

Wartość darmowych próbek jest różna. W akcji promocyjnej biorą udział zarówno przedmioty warte kilka złotych, jak i produkty kosztujące kilkadziesiąt złotych. Uczestnicy akcji nie płacą za testowane produkty i mają zagwarantowaną bezpłatną dostawę. W niektórych przypadkach może być jednak konieczne opłacenie ceł i podatków. Po zakończeniu testowania przedmioty należą do uczestnika promocji i nie trzeba ich odsyłać.

Jak zdobyć darmowe próbki Shein?

 • Odwiedź stronę https://pl.shein.com/free-trial-center/index.
 • Zarejestruj się na platformie Shein lub zaloguj się do istniejącego konta.
 • Wybierz darmowe próbki Shein, które chcesz przetestować.
 • Wybierz rozmiar produktu, jeśli chcesz testować ubrania i buty.
 • Podaj dane do wysyłki produktów.
 • Wyślij zgłoszenie poprzez kliknięcie przycisku “Prześlij”.
 • Sprawdź status zgłoszenia w Centrum Darmowych Prób w sekcji “Moje Darmowe Próby”.
 • W przypadku wygranej napisz recenzję testowanego produktu.

Instrukcja w formie video

Jakie są inne sposoby na darmowe zakupy w Shein?

Zgłoszenie się do akcji Darmowa Próba to niejedyny sposób na zdobycie bezpłatnych produktów na chińskiej platformie. Dowiedz się więcej o popularnych trikach dla fanów darmowych próbek Shein! 

Punkty Shein

Koszt zamówienia można obniżyć nawet do 70% dzięki wykorzystaniu zgromadzonych punktów. Oznacza to, że niektóre przedmioty można otrzymać za darmo przy zakupie np. dwóch produktów. Za każdy 1 dolar wydany na zakupy w Shein klient otrzymuje 1 punkt. Ponadto punkty można zdobyć m.in. za napisanie komentarza o zakupionym produkcie (2-10 punktów; maks. 2000 punktów dziennie), weryfikację adresu e-mail (100 punktów) czy też uczestnictwo w różnych wydarzeniach organizowanych przez Shein.

Kupony Shein

Kolejnym sposobem na darmowe testowanie ubrań, kosmetyków, produktów dla domu i wielu innych przedmiotów jest wykorzystanie kuponów. Rabaty można otrzymać losowo, za udział w wydarzeniach, podczas transmisji na żywo czy też za zakupy. W przypadku zamówienia więcej niż jednego przedmiotu kupony (np. 30%) mogą pokryć koszt zakupu np. jednego z produktów.

Inne metody na darmowe próbki Shein

Obniżenie wartości zamówienia jest możliwe również dzięki różnego rodzaju loteriom, w których można wygrać kupony, punkty i kody rabatowe. Ponadto Shein rozdaje takie bonusy losowo, dlatego warto regularnie sprawdzać powiadomienia w aplikacji lub na stronie. Świetną okazją do zdobycia darmowych nagród są także transmisje Shein z pokazami mody na żywo. Podczas takich wydarzeń można wygrać np. karty podarunkowe, dzięki którym często można kupić darmowe ubrania. Wiele atrakcyjnych nagród czeka również na poszczególnych poziomach programu lojalnościowego Shein VIP.

Do kiedy trwa akcja promocyjna Darmowa Próba Shein?

Organizator akcji nie podał daty zakończenia promocji. Każda runda bezpłatnych testów trwa tydzień. Przy produktach można zawsze znaleźć informację o liczbie dni i godzin, które pozostały do zakończenia możliwości zgłoszenia się po darmowe próbki w danym rozdaniu.

Kto może wziąć udział w promocji Shein?

Promocja firmy Shein jest dostępna dosłownie dla każdego. Darmowe próby ubrań i innych produktów najczęściej obejmują asortyment dla kobiet. Nie brakuje jednak również ciekawych ofert dla mężczyzn.

Do wzięcia udziału w testach Shein konieczne jest założenie konta na platformie. Konto nie może być zablokowane. Ponadto akcja jest dostępna dla osób z różnych krajów. W przypadku adresu do wysyłki poza Polską należy jednak przejść do platformy dla odpowiedniego państwa.

Każdy uczestnik może zgłosić się do testowania darmowych próbek tylko z jednego konta. W przypadku przyłapania użytkownika na tworzeniu dodatkowych kont w celu zwiększenia szans na wygraną należy liczyć się z wykluczeniem z programu Darmowych Prób.

Na jakich zasadach są wybierani testerzy Shein?

Testerzy Shein są wybierani losowo, ale do ich wyłonienia jest wykorzystywany zautomatyzowany system. Oprogramowanie bierze pod uwagę m.in. aktywność w innych rozdaniach darmowych próbek Shein, zakupy z przeszłości, bycie potencjalnym kupującym, a także jakość recenzji wcześniej testowanych produktów. Liczba zwycięzców w każdym tygodniu jest ograniczona.

Kiedy i jak zostaną ogłoszeni zwycięzcy?

Rozpatrzenie wniosku dotyczącego bezpłatnych testów produktów zazwyczaj zajmuje około tygodnia. Status zgłoszenia można sprawdzić w zakładce “Moje darmowe próby”. To właśnie w tym miejscu pojawi się informacja o zakwalifikowaniu do programu lub odrzuceniu wniosku.

Darmowe próbki Shein — status wniosku
żródło: pl.shein.com

Ponadto osoby wybrane do testów otrzymają wiadomość e-mail i powiadomienie push w aplikacji. Zwycięzcy każdego rozdania zostaną również ogłoszeni na stronie głównej akcji promocyjnej. W celu ochrony danych osobowych ich adresy e-mail nie są jednak podawane w całości.

Co warto wiedzieć o zasadach testowania produktów?

W każdym tygodniu można wybrać trzy produkty do testowania. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku do uczestnika zostaną wysłane darmowe ubrania lub inne wybrane wcześniej produkty.

Ponadto w ciągu 10 dni od momentu otrzymania przesyłki należy wysłać recenzję zamówionych przedmiotów. W tym celu w panelu akcji promocyjnej należy kliknąć przycisk “Opublikuj raport”. W raporcie powinny znaleźć się następujące elementy:

 • ocena
 • treść recenzji
 • co najmniej 1 szczegółowe zdjęcie przedmiotu w formacie jpg, png lub gif
 • co najmniej 1 ogólne zdjęcie przedmiotu w formacie jpg, png lub gif
Darmowe próbki Shein — raport
źródło: pl.shein.com

Recenzja zostanie przesłana do weryfikacji. Jeśli nie zostanie zaakceptowana, to uczestnik ma jedną szansę na ponowną publikację opinii. Za poprawny raport można otrzymać 20 punktów. W przypadku raportu ocenionego jako “Recenzja wysokiej jakości” na konto uczestnika trafi aż 100 punktów.

Brak dodanej recenzji w terminie lub niezaakceptowanie jej przez firmę Shein może wpłynąć na możliwość wzięcia udziału w kolejnych rundach Darmowych Prób. Możliwe jest jednak wydłużenie czasu na stworzenie raportu z testowania. W tym celu należy skontaktować się z Obsługą Klienta Shein.

Kiedy zostaną wysłane darmowe próbki Shein?

Shein wysyła produkty od razu po zakwalifikowaniu uczestnika do bezpłatnego testowania. Czas oczekiwania na zamówienie zależy od tempa przygotowania paczki w magazynie i firmy odpowiedzialnej za dostawę.

Przeważnie darmowe próbki Shein docierają do odbiorców w ciągu kilkunastu dni. Jeśli paczka nie pojawi się po 30 dniach, to należy skontaktować się z Obsługą Klienta Shein w aplikacji mobilnej lub na stronie sklepu online.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w:

, ,