Marka Corega w trosce o zdrowie osób z protezami zębów przygotowała atrakcyjną promocję. W zaledwie kilku krokach można przetestować darmowe próbki popularnych produktów do czyszczenia protez. Sprawdź, jak wziąć udział w promocji marki Corega!

Co można otrzymać w ramach promocji?

Za uczestnictwo w akcji promocyjnej można otrzymać zwrot pieniędzy za zakup tabletek Corega Tabs Bio Formula do czyszczenia protez zębowych. Promocja dotyczy opakowania z 30 sztukami tabletek.

Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 zł. Natomiast maksymalna pula zwrotów to 5000 sztuk. Organizator podzielił akcję na 5 etapów, a w każdym z nich pula wynosi 1000 darmowych próbek. Jeśli pula z jednego okresu nie zostanie w pełni wykorzystana, to nadwyżka zostanie dodana do kolejnego etapu promocji.

Darmowe próbki tabeletek Corega
źródło: testujcorega.pl

Jak przetestować darmowe próbki Corega?

  • Kup tabletki Corega Tabs Bio Formula do czyszczenia protez zębowych.
  • Zachowaj paragon potwierdzający zakup.
  • Odwiedź stronę internetową https://www.testujcorega.pl/.
  • Odpowiedz na pytania w formularzu zgłoszeniowym.
  • Podaj w formularzu zgłoszeniowym informacje z paragonu.
  • Podaj w formularzu zgłoszeniowym dane osobowe.
  • Kliknij przycisk potwierdzający wysłanie zgłoszenia.

Do kiedy trwa akcja promocyjna?

Promocja marki Corega na darmowe próbki tabletek do czyszczenia protez trwa od 28.11. do 31.12.2022 roku. Akcja została podzielona na 5 etapów, z których każdy trwa 7 dni. Wysyłanie zgłoszeń w poszczególnych etapach może być niemożliwe, jeśli pula zwrotów przewidziana na dany okres rozliczeniowy zostanie wyczerpana przed zakończeniem etapu. O przyznaniu zwrotów decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń.

Kto może skorzystać z promocji marki Corega?

Marka Corega kieruje swoją akcję do wszystkich osób zainteresowanych bezpłatnym testowaniem tabletek do czyszczenia protez zębowych. Promocja jest dostępna zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. O przyznaniu zwrotów decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń.

Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów dotyczących zakupu produktu promocyjnego i wysłania poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Ponadto każda osoba może wziąć udział w promocji tylko raz.

Kiedy uczestnicy otrzymają pieniądze?

Organizator akcji postara się dołożyć wszelkich starań do tego, żeby zwroty za darmowe próbki były dokonywane na bieżąco. Pieniądze zostaną wysłane do uczestników najpóźniej do dnia 10.02.2023 roku.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w:

,