Popularna marka żywności dla dzieci przygotowała ciekawą promocję. Nowi członkowie Klubu BoboVita mogą liczyć na prezent dla rodziców i darmowe próbki dla dzieci. Sprawdź, co warto wiedzieć o tej akcji promocyjnej!

Co można otrzymać za dołączenie do klubu BoboVita?

Organizatorzy promocji oferują dwa prezenty dla osób, które zapiszą się do klubu BoboVita. Za dołączenie do serwisu można otrzymać bezpłatny poradnik pt. „Początki rozszerzania diety niemowlęcia — Poznaj 10 zasad rozszerzania diety”. Książka zawiera cenne wskazówki ekspertów dotyczące żywienia niemowląt. Ponadto w przesyłce znajdzie się losowa kaszka z serii Moja Pierwsza Kaszka. W akcji promocyjnej każdy z uczestników może wziąć udział tylko raz.

Darmowe próbki dla dzieci BoboVita
Źródło: bobovita.pl

Jak odebrać darmowe próbki dla dzieci od Klubu BoboVita?

  • Odwiedź stronę https://www.bobovita.pl/rejestracja.
  • Podaj dane dziecka: datę urodzenia bądź planowaną datę porodu.
  • Wyraź i potwierdź chęć otrzymania bezpłatnego poradnika i kaszki BoboVita.
  • Podaj dane adresowe do wysyłki prezentu.
  • Uzupełnij dane profilowe: adres e-mail i hasło.
  • Zaznacz obowiązkowe zgody i wybrane nieobowiązkowe zgody.
  • Kliknij przycisk potwierdzający rejestrację w Klubie BoboVita.
  • Aktywuj konto zgodnie z instrukcjami wysłanymi w wiadomości e-mail.

Kiedy nowi członkowie klubu otrzymają darmowe próbki dla dzieci?

Bezpłatny poradnik dotyczący rozszerzania diety niemowlęcia i kaszka z serii Moja Pierwsza Kaszka zostaną wysłane do członków Klubu BoboVita w ciągu 30 dni od momentu ukończenia przez dziecko trzech miesięcy. Dodatkowo musi minąć minimum 30 dni od zarejestrowania się w serwisie. Podczas rejestracji należy podać poprawne dane adresowe i kontaktowe. Konieczne jest też wyrażenie chęci otrzymania produktów promocyjnych.

Do kogo jest skierowana akcja promocyjna?

Promocja marki BoboVita została stworzona z myślą o rodzicach i przyszłych rodzicach niemowląt. Jej celem jest szerzenie wiedzy z zakresu żywienia i rozwoju dziecka. Dołączenie do Klubu BoboVita jest polecane przede wszystkim osobom, którym bliska jest tematyka zdrowego trybu życia i prawidłowego odżywiania. Dodatkowo w serwisie można liczyć na informacje i porady dotyczące m.in. ciąży i wychowania dzieci, a także konkursy, promocje i kontakt z ekspertami.

Skategoryzowane w: