Społeczność trnd właśnie prowadzi rekrutację do III edycji projektu z testowaniem ekspresów do kawy do domu. W tej edycji na uczestników czeka sprzęt marki Saeco.

Sprawdź, jak wziąć udział w akcji promocyjnej dla fanów kawy z ekspresu!

Jakie produkty do domu można przetestować za darmo?

W ramach akcji promocyjnej można zupełnie za darmo przez miesiąc testować ekspres do kawy Saeco GranAroma Deluxe. Sprzęt jest wyposażony w technologię Coffee Equalizer Touch, dzięki której można przygotować aż 18 rodzajów kawy.

Produkty przekazywane uczestnikom były już testowane i zostały poddane procesowi rewitalizacji w dedykowanym serwisie. Po zakończeniu okresu testowania sprzęt należy zwrócić do organizatora akcji promocyjnej w wyznaczonym terminie.

Darmowe testowanie ekspresu do kawy do domu
źródło: trnd.com

Jak zamówić ekspres do domu?

  • Odwiedź stronę https://www.trnd.com/pl/projekty/granaroma-deluxe/informacje-o-projekcie.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  • Testuj przez miesiąc ekspres do kawy Saeco
  • Napisz opinię o ekspresie na wskazanych przez organizatora platformach.
  • Zamieść co najmniej jeden post publiczny bądź relacje z testowanym ekspresem do kawy na Instagramie i Facebooku. Pamiętaj o dodaniu wskazanych przez organizatora hashtagów.
  • Wypełnij ankietę końcową.

Kto może zostać uczestnikiem projektu trnd?

Akcja promocyjna społeczności trnd jest dostępna dla każdej pełnoletniej osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych.

Do przystąpienia do projektu niezbędne jest założenie konta w serwisie. Ponadto konieczne jest wypełnienie formularzu zgłoszeniowego, a także posiadanie publicznego konta na Instagramie i profilu na Facebooku.

Osoby, które będą mogły zamówić sprzęt dla domu, są wybierane według uznania trnd. Osoby zakwalifikowane do darmowego testowania ekspresów zostaną o tym powiadomione w wiadomości e-mail w celu potwierdzenia swojego udziału w projekcie.

Produkty promocyjne mogą zostać wysłane jedynie na adresy znajdujące się na terenie Polski. Z promocji można skorzystać tylko raz.

Do kiedy można wysłać zgłoszenie na ekspres do domu?

Wysyłanie zgłoszeń do projektu trnd z ekspresem do kawy Saeco jest możliwe do dnia 09.01.2023 roku. Organizator może jednak wcześniej wybrać do projektu wystarczającą liczbę osób i zdecydować się na negatywne rozpatrzenie pozostałych zgłoszeń.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w: