Firma Procter&Gamble Polska ma ciekawy konkurs dla fanów kapsułek do prania. W ramach akcji Wielkie Testowanie Ariel można zupełnie za darmo sprawdzić działanie popularnej chemii domowej.

Dowiedz się, jak dołączyć do akcji promocyjnej z darmowymi próbkami Ariel Pods!

Jakie produkty można wygrać w konkursie?

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania są następujące produkty:

  • kapsułki do prania Ariel All-in-1 Complete Fiber Protection (opakowanie z 30 szt.)
  • kapsułki do prania Ariel All-in-1 Extra Clean Power (opakowanie z 30 szt.)
Darmowe próbki kapsułek do prania Ariel Pods — Banner konkursowy
źródło: everydayme.pl

Pula nagród wynosi 100 sztuk, z czego przewidziano po 50 opakowań dla każdego rodzaju produktu konkursowego. Wartość pojedynczej nagrody rzeczowej wynosi 74,99 zł.

Dodatkowo zwycięzcy otrzymają nagrodę pieniężną. Organizator po wyrażeniu zgody przez zwycięzcę zatrzyma nagrodę pieniężną w celu pokrycia należnego podatku dochodowego od wygranej nagrody rzeczowej.

Jak wziąć udział w konkursie z darmowymi próbkami?

  • Zarejestruj się na platformie internetowej EverydayMe lub zaloguj się do swojego konta w tym serwisie.
  • Odwiedź stronę https://www.everydayme.pl/testuj-ariel-pods.
  • Wypełnij kwestionariusz zgłoszeniowy.
  • Odpowiedz w ciekawy sposób na pytanie konkursowe (“Opowiedz nam, jak rozprawiasz się z mocnymi zabrudzeniami na ubraniach?”).
  • Uzupełnij w profilu dane do wysyłki lub sprawdź ich poprawność w przypadku wcześniejszego podania danych.

Kto może zostać uczestnikiem konkursu?

Uczestnikiem Wielkiego Testowania może zostać każda pełnoletnia osoba fizyczna z polskim obywatelstwem i polskim adresem zameldowania. Ponadto konieczne jest zarejestrowanie się na platformie internetowej EverydayMe. Platforma została stworzona przez firmę Procter&Gamble przede wszystkim dla kobiet.

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez Jury spośród osób, które wypełniły kwestionariusz zgłoszeniowy i udzieliły najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe. Liczba zwycięzców została ustalona na 100 osób. Dodatkowo 100 osób zostanie wpisanych na listę rezerwową.

Do kiedy można wziąć udział w walce o darmowe próbki Ariel Pods?

Akcja promocyjna firmy Procter&Gamble Polska na platformie internetowej EverydayMe trwa od dnia 01.12.2022 roku do dnia 11.01.2023 roku.

Kiedy zostaną ogłoszeni zwycięzcy konkursu?

Organizator zobowiązuje się do wyłonienia zwycięzców w ciągu 45 dni od zakończenia konkursu. Wybrane przez Jury osoby zostaną powiadomione o wygranej za pośrednictwem poczty e-mail.

Kiedy organizator wyśle darmowe próbki do zwycięzców?

Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców w ciągu 30 dni od zakończenia konkursu i skutecznego poinformowania o wygraniu darmowych próbek.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w:

,