Uszkodzone perfumy często nadal są pełnowartościowym produktem w kwestii zapachu. Jednocześnie mogą być znacznie tańsze, co pozwala cieszyć się ulubionym aromatem w atrakcyjnej cenie. W dobie Internetu istnieje wiele sposobów na zdobycie uszkodzonych perfum. Dowiedz się, jak rozpoznać takie produkty i gdzie ich szukać!

Tu możesz znaleźć uszkodzone perfumy:

https://www.notino.pl/specjalne-rabaty/

https://www.e-glamour.pl/outlet-perfum/?c=595

https://www.elnino-parfum.pl/outlet-perfum/?c=595

https://www.hairstore.pl/perfumy-c1570.html

https://allegro.pl/kategoria/perfumy-i-wody-135?string=uszkodzone

Po czym poznać uszkodzone perfumy?

Rozpoznanie uszkodzonych perfum nie jest trudne. Z tym zadaniem z pewnością poradzą sobie nawet osoby bez doświadczenia w świecie zapachów. Podczas zakupów zwróć uwagę na takie kwestie jak:

  • opakowanie
  • flakonik
  • atomizer

Opakowanie

Uszkodzone opakowanie jest najczęstszym powodem przekazania perfum do outletu czy też oferowania ich w bardzo atrakcyjnych cenach. Zazwyczaj zapachy dla kobiet i mężczyzn są umieszczane w kartonowych pudełkach i następnie owijane przezroczystą folią. Brak folii już może być podstawą do traktowania produktu jako niepełnowartościowego. W przypadku śladów otwarcia, dziur, wgnieceń i innych uszkodzeń mechanicznych, które są widoczne na opakowaniu, sklepy zazwyczaj nie decydują się na sprzedaż perfum w pełnej cenie.

Flakon

Niektóre uszkodzenia flakonu nie mają wpływu na jakość zapachu. W takiej sytuacji firma nadal może sprzedać perfum, ale w obniżonej cenie. Problemy mogą dotyczyć ukruszenia szkła, zarysowań, pęknięć czy też naruszenia widoczności logo i napisów. Jeśli doszło natomiast do otwarcia flakonika w wyniku uszkodzenia lub celowej działalności człowieka, to niekiedy można dostać perfumy niemal za darmo. W takim przypadku ważne jest ustalenie, kiedy doszło do takiej sytuacji. Wysokiej jakości perfumy zachowują bowiem trwały zapach przez długi czas po otwarciu flakonika.

Atomizer

Atomizer to element, który służy do rozpylania perfum. Uszkodzenie tej części znacząco obniża wartość produktu. Jeśli jednak nie doszło do rozszczelnienia flakonika, to same perfumy nadal mogą zachować oryginalne właściwości. W takiej sytuacji firmy często decydują się na sprzedaż zapachu w outlecie, do którego trafiają również uszkodzone kosmetyki i inne produkty z defektem. Należy jednak pamiętać, że samodzielna wymiana atomizera jest w zasadzie niemożliwa. Można natomiast usunąć ten element i przelać perfumy do innego flakonu.

Często zadawane pytania

Gdzie można znaleźć outlet z perfumami?

Outlety perfumeryjne to doskonałe miejsce, aby zdobyć tanie perfumy znanych marek. Takie sklepy oferują produkty z poprzednich kolekcji lub sezonów w obniżonych cenach. Ponadto do outletu mogą trafić perfumy ze zwrotów, przeznaczone do testowania lub z opakowaniem uszkodzonym podczas transportu. W przypadku sklepów online należy poszukać odpowiedniej zakładki w menu. Istnieją również firmy, które w sieci prowadzą wyłącznie outlet. Z kolei sklepy stacjonarne często mają dział, w którym można kupić uszkodzone perfumy w promocyjnej cenie.

Jak zdobyć darmowe próbki perfum?

Uszkodzone perfumy nie są jedynym sposobem na zdobycie ulubionych zapachów w atrakcyjnych cenach. Wiele sklepów oferuje bowiem darmowe próbki przy zakupie innych produktów, podczas specjalnych promocji lub w ramach rozdań, konkursów i innych aktywności. W przypadku luksusowych perfumerii niekiedy można otrzymać takie produkty także podczas konsultacji.

Jak otrzymać perfumy za darmo?

W dobie Internetu perfumy można otrzymać nawet za darmo. Wiele wirtualnych perfumerii i różnego rodzaju serwisów organizuje konkursy z nagrodami w postaci popularnych zapachów. Ponadto w mediach społecznościowych marki lub współpracujący z nimi influencerzy oferują darmowe rozdania produktów w formie np. losowania wśród komentujących post.

Niektóre firmy decydują się na wysłanie perfum do testowania osobom, które zgodzą się przygotować recenzję. Ciekawe zapachy można niekiedy otrzymać także jako prezent przy zakupach przekraczających określoną kwotę. W sieci istnieje też wiele grup, których członkowie wymieniają się perfumami. Ciekawe zapachy można niekiedy otrzymać także jako prezent przy zakupach przekraczających określoną kwotę.

Skategoryzowane w: