Marka Chloé znana jest z tworzenia zapachów, które emanują autentyczną kobiecością i podkreślają niezależny charakter kobiet. Obecnie trwa akcja, w której można otrzymać darmową próbkę najnowszych perfum Chloé Lumineuse.

Jak zdobyć darmową próbkę Chloé Lumineuse?

  1. Śledź reklamy na swoim profilu na Facebooku, szczególnie te od firmy Parfumado. Wśród nich powinna pojawić się oferta darmowej próbki Chloé Lumineuse.
  2. Kliknij przycisk „Skorzystaj z oferty” w reklamie i wypełnij formularz, podając dane niezbędne do wysyłki próbki. Formularz jest w języku polskim, a próbka wraz z wysyłką jest całkowicie darmowa.
  3. Aby zwiększyć swoje szanse na wyświetlenie reklamy, warto odwiedzić profil Parfumado na Facebooku, polubić ich posty i zostawić komentarz. Dobrze też zajrzeć na ich stronę internetową.

Czego można się spodziewać?

Próbki perfum Chloé Lumineuse wysyłane są we flakonach o pojemności 5 ml, co jest bardzo hojną porcją jak na darmową próbkę. Zapach ten ma przywodzić na myśl blask promieni słońca i niespotykaną świeżość róży. Nuty zapachowe to:

  • Nuta głowy: jaśmin wielkolistny
  • Nuta serca: róża
  • Nuta bazy: wanilia

Pełnowymiarowy flakon perfum Chloé Lumineuse to ponadczasowe dzieło sztuki. Szklana buteleczka inspirowana estetyką vintage zwieńczona jest świetlistym, srebrnym korkiem. Charakterystycznym akcentem jest ręcznie zawiązana wokół szyjki beżowa wstążeczka przeszyta różową nicią – znak rozpoznawczy marki Chloé.

Promocja trwa do 18 lipca 2024 roku lub do wyczerpania zapasów. Warto spróbować i zamówić darmową próbkę, by przekonać się o wyjątkowości tego zapachu, zanim zdecydujemy się na zakup pełnowymiarowego flakonu w cenie ok. 700 zł za 100 ml.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w:

,