Marka Maltan zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią. Z tego powodu obecnie oferuje atrakcyjną promocję, w ramach której można otrzymać darmowe próbki maści do pielęgnacji brodawek sutkowych. Zadbaj o swoje zdrowie i sprawdź, jak zamówić zestaw bezpłatnych próbek!

Jakie produkty można otrzymać za darmo?

W ramach akcji promocyjnej można zamówić darmowe próbki maści Maltan do pielęgnacji brodawek sutkowych. Każdy z uczestników otrzyma zestaw z dwiema saszetkami maści (40g) oraz ulotkę informacyjną o produkcie. Organizator akcji nie przewiduje możliwości zamiany próbek na inne produkty lub ekwiwalent pieniężny.

Jak zamówić darmowe próbki maści Maltan?

  • Odwiedź stronę https://maltan-probki.pl/.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  • Zaakceptuj regulamin akcji promocyjnej.
  • Kliknij przycisk potwierdzający wysłanie formularza.
  • Sprawdź, czy na podany w formularzu adres e-mail wysłano wiadomość potwierdzającą zgłoszenie do akcji promocyjnej.
Darmowe próbki maści Maltan
Źródło: maltan-probki.pl

Jak długo trwa promocja marki Maltan?

Darmowe próbki maści Maltan dla kobiet można zamówić do dnia 31.12.2022 roku. Do akcji można dołączyć w dowolnym momencie. Organizator może jednak zakończyć promocję we wcześniejszym terminie bez podania przyczyny.

Kto może zamówić darmowe próbki maści Maltan?

Promocja z darmowymi próbkami maści Maltan została stworzona z myślą o potrzebach kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.  Akcja jest dostępna dla każdej osoby pełnoletniej, która jest zainteresowana przetestowaniem produktów do pielęgnacji brodawek sutkowych.

Podczas rejestracji konieczne jest podanie w formularzu jednorazowego kodu aktywującego. Brak takiego kodu uniemożliwia wzięcie udziału w promocji. Każda osoba, która poprawnie wypełni formularz zgłoszeniowy, może zamówić darmowe próbki tylko raz. Ponadto należy podać adres dostawy na terenie Polski.

Kiedy zamówienie zostanie wysłane do uczestników promocji?

Zgodnie z regulaminem promocji wysyłka zamówionych próbek powinna nastąpić nie później niż w ciągu 30 dni roboczych od momentu rejestracji. W przypadku wystąpienia opóźnień organizator skontaktuje się z uczestnikami akcji i poinformuje ich o indywidualnych szczegółach realizacji usługi. Ostateczny termin dostawy przesyłki zależy od firmy, której zostanie zlecone doręczenie darmowych próbek.

Skategoryzowane w: