W Klubie Moja Nivea regularnie pojawiają się akcje promocyjne, w ramach których można za darmo przetestować popularne produkty marki. W tej edycji na uczestników czekają kosmetyki do ciała.

Sprawdź, jak zdobyć darmowe próbki firmy Nivea!

Jakie produkty Nivea są dostępne w ramach testowania?

Testowanie marki Nivea dotyczy kosmetyków do ciała stworzonych z myślą o potrzebach suchej skóry. Pula nagród wynosi 150 sztuk, a każda z nagród ma wartość 26,99 zł. W promocji biorą udział następujące produkty:

  • Odżywcze mleczko do ciała Rich Nourishing (50 sztuk)
  • Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała Express Hydration (50 sztuk)
  • Wygładzające mleczko do ciała Smooth Sensation (50 sztuk)
Darmowe próbki kosmetyków do ciała Nivea
źródło: nivea.pl

Każdy z laureatów testu może otrzymać jeden wybrany produkt. Za testowanie wygranych kosmetyków ponadto zostanie przyznane 10 punktów w Klubie Moja Nivea.

W przypadku napisania recenzji można liczyć na dodatkowe 5 punktów. Zdobyte punkty są doliczane do konta w programie lojalnościowym, w ramach którego można wygrać atrakcyjne nagrody.

Jak wziąć udział w teście marki Nivea?

Kto może zgłosić się do testowania darmowych próbek?

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy, choć akcja jest przeznaczona przede wszystkim dla kobiet. Konieczne jest jednak posiadanie konta w Klubie Moja Nivea. 

Ponadto należy odpowiedzieć na pytanie testowe, mieć pełną zdolność do czynności prawnych i podać adres do wysyłki w Polsce. Do testu można zgłosić się tylko raz.

Do kiedy można zgłaszać się do testów Nivea?

Zgłoszenia do testowania kosmetyków Nivea można przesyłać w okresie od dnia 09.01.2023 roku do dnia 08.02.2023 roku.

Jak i do kiedy są wybierani laureaci testu Nivea?

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wyłoni 150 osób, do których organizator akcji wyśle produkty do testowania. Laureatami zostaną uczestnicy, którzy według jury udzielili najciekawszych i najbardziej pomysłowych odpowiedzi na pytanie testowe.

Zgodnie z regulaminem testowania Nivea laureaci zostaną poinformowani o wygraniu kosmetyków do dnia 16.02.2023 roku. Następnie należy w ciągu 14 dni podać adres do wysyłki. 

Skategoryzowane w:

Oznaczone w:

,