Firma Bebiko doskonale wie, że przyjście na świat dziecka to niezwykle ważne wydarzenie dla całej rodziny. Z tego powodu oferuje przyszłym rodzicom, którzy dołączą do BebibKlubu, darmowe próbki dla dzieci.

Sprawdź, jak zamówić bezpłatną paczkę z prezentami dla malucha i rodziców!

Jakie darmowe próbki dla dzieci można otrzymać?

Rodzice mogą samodzielnie skonfigurować zawartość paczki z upominkiem. Podczas rejestracji można wyrazić chęć karmienia dziecka mlekiem modyfikowanym i otrzymania próbki Bebiko 2. W takim przypadku do wyboru są następujące darmowe próbki dla dzieci:

  • Paczkę dla szczęśliwego brzuszka z mlekiem modyfikowanym Bebiko 2 NutriFlor.
  • Paczkę dla delikatnego brzuszka z mlekiem modyfikowanym Bebiko 2 NutriFlor Pro+.
Darmowe próbki dla dzieci Bebiko
źródło: bebiklub.pl

Dodatkowo można otrzymać poradnik „Jak wspierać mały brzuszek w problemach trawiennych”. Jest to opcja dobrowolna, z której można zrezygnować. Do paczki jest dołączony także poradnik dla rodziców dzieci po 6 miesiącu życia. Obie publikacje są opracowane przez ekspertów w trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój maluchów.

Jak zamówić darmowe próbki dla dzieci?

  • Odwiedź stronę https://www.bebiklub.pl/rejestracja.
  • Podaj dane dziecka (data urodzenia lub planowana data porodu).
  • Skonfiguruj prezent dla maluszka.
  • Podaj dane do wysyłki prezentu.
  • Podaj dane profilowe (e-mail i hasło).
  • Zaznacz niezbędne i wybrane zgody.
  • Kliknij przycisk potwierdzający rejestrację w BebiKlubie.
  • Aktywuj konto poprzez kliknięcie linku weryfikacyjnego przesłanego na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Dla kogo jest dostępna promocja Bebiko?

Promocja jest skierowana do przyszłych i obecnych rodziców. BebiKlub jest stworzony przede wszystkim dla kobiet, które są lub będą mamami. Z serwisu mogą oczywiście korzystać również ojcowie, a także inne osoby zainteresowane tematyką związaną z ciążą, porodem i rozwojem dzieci.

Darmowe próbki dla dzieci są dostępne dla pełnoletnich osób, które mogą podać adres wysyłki na terenie Polski. Konieczne jest też utworzenie konta w serwisie BebiKlub. Z promocji można skorzystać tylko raz. Istnieje natomiast możliwość ponownego otrzymania paczki w przypadku pojawienia się kolejnego dziecka.

Do kiedy trwa promocja na darmowe próbki?

Organizator nie podaje daty zakończenia promocji. W trakcie trwania akcji możliwe jest pojawienie się zmian dotyczących np. produktów w paczce.

Kiedy Bebiko wyśle darmowe próbki dla dzieci?

Termin wysyłki paczki dla malucha zależy od produktów wybranych podczas konfiguracji prezentu. Darmowe wyprawki zostaną wysłane po ukończeniu przez dziecko 6 miesięcy, jeśli rodzice nie rozważają karmienia mlekiem modyfikowanym lub nie chcą testować próbek Bebiko 2. 

Jeśli natomiast rodzice biorą pod uwagę karmienie mlekiem modyfikowanymi i wyrazili chęć otrzymania próbki Bebiko 2, to paczka zostanie wysłana w ciągu 30 dni od momentu narodzin dziecka. Dodatkowo musi upłynąć minimum 30 dni od daty rejestracji w serwisie Bebiklub.

Skategoryzowane w: