Fani wodoodpornej odzieży i sprzętu koniecznie powinni zwrócić uwagę na najnowszą promocję marki Nikwax. Ceniony producent środków piorących i impregnatów rozdaje zwycięzcom quizu darmowe próbki saszetek do prania.

Sprawdź, jak wygrać popularne produkty od Nikwax!

Co można wygrać w ramach akcji firmy Nikwax?

Firma Nikwax wyśle zwycięzcom quizu saszetkę Tech Wash® o pojemności 100ml. Jest to specjalistyczny środek czyszczący do wodoodpornej odzieży i sprzętu.

darmowe próbki Nikwax saszetka Tech Wash
źródło: nikwax.com

Organizatorzy akcji zastrzegają sobie prawo do zamiany nagrody na inny produkt, który jest substytutem Tech Wash®. Dotyczy to sytuacji, w której nagroda określona w regulaminie nie będzie dostępna. Nie ma natomiast możliwości wymiany darmowych próbek na gotówkę.

Jak zgłosić się do konkursu marki Nikwax?

  • Wejdź na stronę https://www.nikwax.com/pl-pl/webquiz/.
  • Kliknij przycisk „Zagraj w Webquiz“ z opcją „Nowy gracz“ lub „Powracający gracz“.
  • Wypełnij formularz rejestracyjny.
  • Zaloguj się do konta.
  • Rozwiąż quiz z 5 pytaniami dotyczącymi produktów marki Nikwax. 
  • W razie wątpliwości skorzystaj z opcji podpowiedzi, czyli krótkich tekstów dotyczących produktów i zagadnień z pytań.
  • Kliknij przycisk potwierdzający wysłanie odpowiedzi.
  • Sprawdź wyniki quizu.

Do kiedy trwa konkurs Nikwax?

Organizator quizu nie podaje daty zakończenia akcji. W regulaminie została jednak umieszczona informacja o tym, że w konkursie można wziąć udział raz na dwa miesiące. Chemia domowa za darmo może jednak trafić w tym okresie tylko raz do jednego gospodarstwa domowego.

Kto może wziąć udział w quizie?

Quiz Nikwax jest dostępny nie tylko dla mieszkańców Polski, ale także osób z Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Niemiec, Austrii, Belgii, Luksemburga, Holandii i Danii. Konieczne jest też założenie konta w serwisie marki.

Jak zostać zwycięzcą w konkursie?

Darmowe próbki produktu Tech Wash® trafią do każdej osoby, która udzieli poprawnych odpowiedzi na wszystkie 5 losowych pytań konkursowych. Co ciekawe, quiz można rozwiązywać wielokrotnie. Za każdym razem uczestnik otrzyma nowy zestaw pytań. Nagrodę można natomiast otrzymać tylko raz.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w: