Firma Amazon lubi zaskakiwać swoich klientów możliwością testowania popularnych usług za darmo. Obecnie bez ponoszenia jakichkolwiek opłat można przez 30 dni cieszyć się dostępem do audiobooków i podcastów online.

Sprawdź, jak skorzystać z darmowego okresu próbnego Amazon Audible Premium Plus!

Co można otrzymać w ramach darmowego okresu próbnego?

Darmowy okres próbny dotyczy produktów dostępnych w ramach usługi Amazon Audible Premium Plus. Po dołączeniu do programu można liczyć na następujące benefity:

  • 1 kredyt na miesiąc, do wykorzystania na dowolny tytuł z biblioteki (pobranie i zatrzymanie)
  • Nielimitowany dostęp do katalogu Plus z tysiącami audiobooków, podcastów i tytułów Amazon Originals dla dzieci i dorosłych
  • Ekskluzywne promocje tylko dla członków programu
Darmowe audiobooki i podcasty Amazon Audible Premium Plus
źródło: amazon.co.uk

Z audiobooków i podcastów można korzystać na stronie programu,  a także w aplikacji Audible na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS. Ponadto usługa jest dostępna na tabletach kompatybilnych z systemem operacyjnym Fire, czytnikach Kindle, produktach Sonos i wielu innych urządzeniach.

Kto może skorzystać z darmowego okresu próbnego?

Darmowy okres próbny programu Amazon Audible Premium Plus jest dostępny dla osób dorosłych. Ponadto do bezpłatnego testowania usługi konieczne jest posiadanie konta w serwisie Amazon.

Z darmowego okresu próbnego można skorzystać tylko raz. Co więcej, oferta promocyjna jest ograniczona do jednego konta na gospodarstwo domowe.

Jak skorzystać za darmo z Amazon Audible Premium Plus?

  • Wejdź na stronę amazon.
  • W przypadku braku znajomości języka angielskiego kliknij prawy przycisk myszy i wybierz opcję automatycznego tłumaczenia strony na język polski.
  • Stwórz konto Amazon lub zaloguj się do istniejącego konta.
  • Dodaj metodę płatności.
  • Kliknij przycisk potwierdzający rozpoczęcie 30-dniowego okresu próbnego.

Do kiedy trwa promocja na Amazon Audible Premium Plus?

Akcja promocyjna nie ma okresu ważności. Organizator może jednak w dowolnym momencie zrezygnować z opcji bezpłatnego okresu próbnego lub zmienić jego warunki.

Z tego powodu warto możliwie jak najszybciej przetestować darmowe próbki usług online Amazon Audible Premium Plus.

Jak działa darmowy okres próbny Amazon Audible Premium Plus?

Z darmowego okresu próbnego można korzystać bez opłat przez 30 dni. Po tym czasie zostanie automatycznie pobrana opłata w wysokości 7,99£. W celu uniknięcia obciążenia karty (lub innej metody płatności) należnością za kolejny miesiąc rozliczeniowy należy zrezygnować z usługi przed zakończeniem okresu próbnego.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w: