0

Testuj Amazon Audible Premium Plus przez 30 dni za darmo

Firma Amazon lubi zaskakiwać swoich klientów możliwością testowania popularnych usług za darmo. Obecnie bez ponoszenia jakichkolwiek opłat można przez 30 dni cieszyć się dostępem do audiobooków i podcastów online.

Sprawdź, jak skorzystać z darmowego okresu próbnego Amazon Audible Premium Plus!

Co można otrzymać w ramach darmowego okresu próbnego?

Darmowy okres próbny dotyczy produktów dostępnych w ramach usługi Amazon Audible Premium Plus. Po dołączeniu do programu można liczyć na następujące benefity:

  • 1 kredyt na miesiąc, do wykorzystania na dowolny tytuł z biblioteki (pobranie i zatrzymanie)
  • Nielimitowany dostęp do katalogu Plus z tysiącami audiobooków, podcastów i tytułów Amazon Originals dla dzieci i dorosłych
  • Ekskluzywne promocje tylko dla członków programu
Darmowe audiobooki i podcasty Amazon Audible Premium Plus
źródło: amazon.co.uk

Z audiobooków i podcastów można korzystać na stronie programu,  a także w aplikacji Audible na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS. Ponadto usługa jest dostępna na tabletach kompatybilnych z systemem operacyjnym Fire, czytnikach Kindle, produktach Sonos i wielu innych urządzeniach.

Kto może skorzystać z darmowego okresu próbnego?

Darmowy okres próbny programu Amazon Audible Premium Plus jest dostępny dla osób dorosłych. Ponadto do bezpłatnego testowania usługi konieczne jest posiadanie konta w serwisie Amazon.

Z darmowego okresu próbnego można skorzystać tylko raz. Co więcej, oferta promocyjna jest ograniczona do jednego konta na gospodarstwo domowe.

Jak skorzystać za darmo z Amazon Audible Premium Plus?

  • Wejdź na stronę amazon.
  • W przypadku braku znajomości języka angielskiego kliknij prawy przycisk myszy i wybierz opcję automatycznego tłumaczenia strony na język polski.
  • Stwórz konto Amazon lub zaloguj się do istniejącego konta.
  • Dodaj metodę płatności.
  • Kliknij przycisk potwierdzający rozpoczęcie 30-dniowego okresu próbnego.

Do kiedy trwa promocja na Amazon Audible Premium Plus?

Akcja promocyjna nie ma okresu ważności. Organizator może jednak w dowolnym momencie zrezygnować z opcji bezpłatnego okresu próbnego lub zmienić jego warunki.

Z tego powodu warto możliwie jak najszybciej przetestować darmowe próbki usług online Amazon Audible Premium Plus.

Jak działa darmowy okres próbny Amazon Audible Premium Plus?

Z darmowego okresu próbnego można korzystać bez opłat przez 30 dni. Po tym czasie zostanie automatycznie pobrana opłata w wysokości 7,99£. W celu uniknięcia obciążenia karty (lub innej metody płatności) należnością za kolejny miesiąc rozliczeniowy należy zrezygnować z usługi przed zakończeniem okresu próbnego.