Zmagasz się z bólem mięśni, kości lub stawów? A może chcesz po prostu poprawić ich kondycję? Obecnie masz okazję przetestować suplement diety FlexiMed zupełnie za darmo.

Sprawdź, jak zgłosić się po darmowe próbki popularnego specyfiku na zdrowe kości, mięśnie i stawy!

Jakie produkty możesz otrzymać za darmo?

W ramach akcji promocyjnej możesz zamówić suplement diety FlexiMed, którego stosowanie wspiera zdrowie stawów, mięśni i kości. Darmowe próbki obejmują 90 kapsułek, czyli miesięczny zapas produktu. Najniższa cena specyfiku w okresie 30 dni przed promocją wynosiła 109,90 zł

Po otrzymaniu zamówienia należy opłacić koszty wysyłki, które obecnie wynoszą 12,95 zł. Produktu nie można wymienić na gotówkę lub innego rodzaju świadczenie.

Darmowe próbki FlexiMed opakowanie 90 kapsułek
źródło: fleximedzadarmo.pl

Jak odebrać darmowe próbki FlexiMed?

  • Odwiedź stronę https://fleximedzadarmo.pl/zamow.
  • Wybierz podstawową ofertę.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  • Odbierz przesyłkę.
  • Opłać koszty przesyłki w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia.

Kto może skorzystać z promocji?

Suplement diety jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Darmowe próbki FlexiMed może zamówić każda pełnoletnia osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo nie można zalegać z płatnościami na rzecz Natural Pharmaceuticals, czyli producenta specyfiku.

Należy także pamiętać o tym, że oferta jest ograniczona do jednego zamówienia na gospodarstwo domowe w okresie 12 miesięcy. Z promocji nie mogą ponadto skorzystać pracownicy i współpracownicy organizatora akcji.

Do kiedy trwa akcja promocyjna?

Zamówienie darmowych próbek FlexiMed jest możliwe od 01.08. do 31.12.2023 roku. Pamiętaj jednak o tym, że akcja może zostać zakończona przez organizatora wcześniej w przypadku wyczerpania zapasów. Nie zwlekaj zatem i odbierz już teraz suplement diety na mocne kości!

Co jeszcze warto wiedzieć o darmowych próbkach FlexiMed?

Oprócz oferty podstawowej na dedykowanej stronie możliwe jest również zamówienie miesięcznego zapasu kapsułek FlexiMed w ramach dwóch płatnych opcji. 

Pakiet standard kosztuje 54,95 zł i obejmuje darmowe próbki, 50% zniżki na 12 miesięcy suplementacji FlexiMed® (1080 tabletek), udział w programie regularnych dostaw z gwarancją stałej ceny i darmową dostawę. Z kolei oferta premium oznacza możliwość otrzymania w cenie 54,95 zł dodatkowo kijów do Nordic walking.

Ponadto należy pamiętać, że suplement diety nie powinien być traktowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania FlexiMed warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Skategoryzowane w: