Chcesz szybko zrzucić zbędne kilogramy bez obciążania budżetu? To dobrze się składa, bo właśnie możesz przetestować zupełnie za darmo plastry odchudzające SlimFit Pro.

Sprawdź, jak skorzystać z akcji promocyjnej!

Jaki produkt możesz dostać za darmo?

W ramach promocji możesz zupełnie za darmo otrzymać jedno opakowanie samoprzylepnych plastrów odchudzających SlimFit Pro. Wartość przesyłki z 30 plastrami wynosi obecnie 397 zł. Taki zapas wystarcza na 30 dni kuracji.

Darmowe próbki SlimFit Pro opakowanie plastrów odchudzających
źródło: slimfitpro.pl

To jednak nie wszystko! Zamawiający nie ponosi kosztów wysyłki. Dodatkowo organizator akcji zapewnia trzymiesięczną opiekę specjalisty. Jest to w pełni darmowa usługa bez ukrytych kosztów.

Jak zamówić darmowe próbki SlimFit Pro?

  • Wejdź na stronę https://www.slimfitpro.pl/darmowa-probka-slimfit.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony.
  • Zaznacz wymagane zgody.
  • Odbierz telefon od organizatora akcji.
  • Potwierdź chęć otrzymania darmowych próbek i dane do wysyłki.
  • Odbierz produkt i rozpocznij kurację.

Kto może wziąć udział w akcji promocyjnej?

Promocja jest skierowana do czytelników serwisu CentrumZdrowotne.pl. Darmowe próbki SlimFit Pro może jednak zamówić każdy, kto poprawnie wypełni formularz zgłoszeniowy i potwierdzi przyznanie bezpłatnego opakowania.

Plastry SlimFit Pro mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku. Akcja jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Do kiedy można zamówić darmowe próbki?

Organizator akcji nie wskazał daty zakończenia promocji. Promocja trwa zatem do odwołania lub do wyczerpania zapasów. 

Na stronie z formularzem zgłoszeniowym jest jednak dostępna informacja, że producent udostępnił tylko 50 bezpłatnych opakowań kuracji SlimFit Pro. O przyznaniu prawa do skorzystania z promocji decyduje kolejność zgłoszeń. Warto zatem zgłosić się po darmowe próbki możliwie jak najszybciej!

Skategoryzowane w:

Oznaczone w:

,