Fani marki Nestlé od czasu do czasu mają okazję bezpłatnego przetestowania popularnych produktów. Obecnie można zamówić darmowe próbki dla dzieci, których rodzice są zainteresowani karmieniem mlekiem następnym.

Sprawdź, jak dołączyć do grona testerów produktów Nestlé dla dzieci!

Jakie produkty Nestlé można przetestować za darmo?

W ramach akcji promocyjnej firma Nestlé oferuje mleko następne NAN OPTIPRO®️ Plus 2 HMO. Darmowe próbki dla dzieci zawierają trzy saszetki, z których każda ma wagę 32g. Mleko do testowania jest przeznaczone dla maluchów powyżej 6. miesiąca życia. Normalnie ten produkt jest dostępny w sklepach w puszce o pojemności 800 g w cenie ok. 55-70 zł.

Darmowe próbki dla dzieci mleko następne Nestle Nan Optipro® Plus 2 HMO
źródło: zdrowystartwprzyszlosc.pl

Jak zamówić darmowe próbki dla dzieci?

Kto może wziąć udział w promocji Nestlé?

Akcja promocyjna Nestlé jest dostępna dla kobiet i mężczyzn będących rodzicami lub spodziewających się narodzin maluszka. Darmowe próbki dla dzieci są przeznaczone dla osób, które są zainteresowanie testowaniem mleka następnego marki Nestlé.

Konieczne jest też posiadanie konta w serwisie Nestlé Baby&me!, podanie wymaganych danych do wysyłki i kontaktu, a także potwierdzenie niezbędnych zgód. Istnieje możliwość dostarczenia przesyłki do innego kraju niż Polska. Bezpłatne produkty można zamówić tylko raz dla jednego dziecka.

Do kiedy trwa akcja promocyjna Nestlé?

Firma Nestlé nie podaje terminu zakończenia bezpłatnego testowania mleka następnego NAN OPTIPRO®️ Plus 2 HMO. Należy jednak pamiętać, że akcja promocyjna może zostać zakończona w dowolnym momencie np. w związku z wyczerpaniem zapasów produktu testowego bądź z innych powodów.

Kiedy Nestlé wyśle darmowe próbki dla dzieci?

Organizator akcji nie informuje o przewidywanym terminie dostarczenia produktów do testowania. Zazwyczaj jednak darmowe próbki dla dzieci są wysyłane w ciągu 2-3 tygodni od momentu dołączenia do akcji promocyjnej marki Nestlé.

Skategoryzowane w: