Firma Philips od lat należy do grona liderów branży elektroniki użytkowej. Jej fani od dłuższego czasu mogą testować popularne produkty marki na bardzo korzystnych zasadach.

Sprawdź, jak wziąć udział w testach produktów Philips!

Jakie produkty można testować w ramach akcji marki Philips?

Na osoby zainteresowane testami marki Philips czeka wiele interesujących produktów dla kobiet i mężczyzn. Regularnie ogłaszane są nowe akcje, dlatego warto zaglądać od czasu do czasu na stronę programu.

W poprzednich edycjach można było sprawdzić działanie m.in. laktatorów, generatorów pary, ekspresów do kawy, żelazek i odkurzaczy ręcznych. Z kolei w marcu 2023 roku producent elektroniki użytkowej organizuje testy golarek do twarzy, depilatorów IPL, odkurzaczy aktywnie myjących i blendera kielichowego.

Darmowe próbki Philips — przykładowe produkty testowe
źródło: producttester.philips.com

Jak zostać testerem produktów marki Philips?

  • Wejdź na stronę https://www.producttester.philips.com/s/?language=pl&locale=pl_PL.
  • Zarejestruj się na platformie lub zaloguj się do istniejącego konta.
  • Wybierz produkt do testowania.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  • W przypadku wybrania Twojego zgłoszenia przez firmę Philips otrzymasz produkt do testowania za darmo lub możliwość zakupu z rabatem.
  • Testuj produkt przez określony czas.
  • Podziel się opinią na wybranych stronach i prześlij linki do Philips.
  • Po zakończeniu testów w zależności od zasad konkretnej akcji zwróć lub zatrzymaj testowany produkt bądź kup nowy produkt w promocyjnej cenie.

Kto może dołączyć do grona testerów Philips?

Testerem produktów może zostać dosłownie każdy. Konieczne jest jedynie zarejestrowanie się w serwisie Philips i zgłoszenie się do testowania wybranych produktów dla domu. Poszczególne akcje mają odrębne regulaminy dotyczące szczegółów uczestnictwa w testach.

Ponadto do wzięcia udziału w akcjach marki Philips wymagane jest bycie pełnoletnią osobą fizyczną z pełną zdolnością do czynności prawnych. Wymagane jest też zamieszkanie na terenie Polski. W przypadku mieszkania za granicą należy skorzystać z wersji programu Philips dla danego kraju.

Do kiedy trwa akcja promocyjna Philips?

Organizator akcji nie określa daty zakończenia akcji. Jest to stały program, w którym regularnie pojawiają się nowe testy. Każda z promocji ma własny okres trwania.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w: