Firma Henkel ma dla swoich fanów nie lada niespodziankę. W ramach nowej akcji promocyjnej można zupełnie za darmo przetestować popularną chemię domową, czyli płyny do mycia naczyń Pur.

Co można otrzymać w ramach akcji promocyjnej?

Osoby biorące udział w promocji mogą otrzymać zwrot pieniędzy za płyn do mycia naczyń Pur. Darmowe próbki dotyczą jednorazowego zakupu co najmniej dwóch sztuk produktu, a maksymalna kwota zwrotu wynosi 14 zł

Lista produktów biorących udział w akcji jest dostępna w formularzu zgłoszeniowym na stronie promocji. Jeden uczestnik może otrzymać tylko jeden zwrot pieniędzy w całym okresie trwania promocji.

Banner promocji Pur

Jak zgłosić się po zwrot pieniędzy?

  • Kup jednorazowo min. dwie sztuki płynu do mycia naczyń Pur i zachowaj paragon.
  • Odwiedź stronę https://100procentsatysfakcji.pl/promocja-pur/#home.
  • Zarejestruj zakup poprzez wypełnienie formularza na stronie promocji.
  • Podaj numer konta bankowego, na które ma trafić zwrot pieniędzy.

Jak długo trwa promocja na darmowe próbki Pur?

Akcja promocyjna trwa od 14.11. do 11.12.2022 roku lub do wyczerpania puli zwrotów wynoszącej 7500 sztuk. Organizator podzielił promocje na cztery siedmiodniowe etapy, a w każdym z nich pula zwrotów wynosi 1875 sztuk. Jeśli wszystkie darmowe próbki Pur nie zostaną rozdane w jednym okresie, to zostaną dodane do puli zwrotów kolejnego etapu.

Co decyduje o przyznaniu zwrotu pieniędzy?

Podczas akcji promocyjnej liczy się kolejność zgłoszeń osób, które spełniają warunki dotyczące jednorazowego zakupu dwóch sztuk płynu do mycia naczyń Pur w okresie od 14.11. do 11.12.2022 roku. W przypadku wyczerpania puli zwrotów organizator akcji powiadomi o takiej sytuacji na stronie www.100procentsatysfakcji.pl.

Ile wynosi czas oczekiwania na zwrot pieniędzy?

Zwrot pieniędzy zostanie dokonany nie później niż do dnia 16.01.2023 roku. W przypadku konieczności dodatkowej weryfikacji termin może zostać wydłużony do 31.01.2023 roku.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w: