Mnóstwo osób uwielbia polować na promocje. Święta handlowe to idealny czas na to, aby zrobić zapasy ulubionych produktów, uzupełnić garderobę, kupić rower czy dodatki do salonu. Okazji na tanie zakupy jest więcej niż mogłoby się wydawać!

Poniżej zamieszczono przydatną „ściągę”, dzięki której oszczędzanie stanie się łatwiejsze. Na promocje warto jest polować nie tylko stacjonarnie, ale również online. Osoby stawiające na wygodę i oszczędności przez cały rok, powinny zajrzeć na stronę będącą skarbnicą kodów rabatowych. Wysoka różnorodność sklepów i marek zwiększa szansę na upolowanie okazji dla siebie.

Styczeń

Wyprzedaże noworoczne to idealna okazja do skorzystania z promocji. Najlepsze okazje proponują marki sieciowe. Rabaty sięgają nawet 90%! Sporo sklepów proponuje rabaty z okazji Dnia Babci (21 stycznia) oraz Dnia Dziadka (22 stycznia). Z pewnością zadowoli to tych, którzy poszukują upominku.

Luty

W lutym najważniejszym świętem są walentynki. Warto pamiętać, aby rabatów szukać nie tylko 14 lutego – zazwyczaj pojawiają się one już na początku miesiąca. Opłaca się sprawdzić zniżki w pracowniach florystycznych, salonach jubilerskich, perfumeriach, sklepach z bielizną i gadżetami, cukierniach oraz innych obiektach gastronomicznych.

Marzec

Ważnym świętem w marcu jest Dzień Kobiet (8 marca) oraz Dzień Mężczyzn (10 marca). To kolejna szansa na upolowanie rabatów! Sklepy prześcigają się w tym, aby przyciągnąć klientów.

Kwiecień 

Kwiecień to miesiąc przywołujący na myśl Wielkanoc. Coraz więcej osób wręcza swoim bliskim prezenty „od Zajączka”. Dobrze jest także sprawdzić zniżki oferowane przez sklepy z dekoracjami do domu i ogrodu. Oczywiście są to święta ruchome, więc zdarza się, że okazje cenowe oferowane są już w marcu. 

Maj

Miesiąc zaczyna się od majówki, która kojarzy się przede wszystkim z wypoczynkiem i rekreacją. Właśnie dlatego na promocje należy polować w sklepach sportowych czy turystycznych. Nie można także zapomnieć o Dniu Matki (26 maja).

Czerwiec

Dzień dziecka (1 czerwca) to czas promocji w sklepach z zabawkami oraz marketach. W czerwcu obchodzony jest również Dzień Ojca (23 czerwca) – to doskonały moment na zakup wymarzonych perfum, narzędzi czy gadżetów motoryzacyjnych.

Lipiec

W lipcu zaczynają się wyprzedaże posezonowe. Być może oferowane rabaty nie są bardzo wysokie, jednak wybór produktów jest większy. Czasami czekanie na ostatni moment nie jest dobrym pomysłem ze względu na braki w asortymencie sklepów.

Sierpień

Sierpień to kolejna tura wyprzedaży posezonowych. Warto wspomnieć także o Back to School. W akcji biorą udział nie tylko księgarnie, sklepy papiernicze i markety. Taniej można zakupić obuwie czy odzież z kolekcji jesiennej.

Wrzesień

Akcja Back to School nierzadko kończy się dopiero pod koniec września. Na ten miesiąc przypadka także Dzień Chłopaka (30 września), więc okazji należy szukać w sklepach z produktami dla mężczyzn. 

Październik

Niemal od początku miesiąca można spotkać się ze zniżkami z okazji Halloween. To ważna wiadomość dla osób szykujących się do imprezy.

Listopad

W listopadzie najważniejszym świętem jest Black Friday (ostatni piątek miesiąca) oraz Cyber Monday (ostatni poniedziałek miesiąca). Śmiało można powiedzieć, że jest to ulubiony czas łowców promocji i rabatów! Okazji należy szukać także w sklepach zagranicznych. 

Grudzień

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rozpoczynają się wyprzedaże sezonowe. Sklepy kuszą ofertami specjalnymi, dzięki którym można zaoszczędzić na zakupie prezentów czy kreacji sylwestrowych/karnawałowych. 

Skategoryzowane w: