Zbliża się Dzień Dziecka, a to idealna okazja, aby zafundować najmłodszym niespodziankę. W dniach 25.05, 26.05 oraz 1.06, w godzinach od 15:00 do 17:00, LEGO organizuje wydarzenie, podczas którego będzie możliwość zbudowania modelu „Tacka w kształcie zwierzaka” oraz zawieszki na torbę.

Zasady Wydarzenia

Podczas wydarzenia, każda osoba będzie miała możliwość zbudowania jednego zestawu LEGO®, który zawiera model „Tacka w kształcie zwierzaka” oraz zawieszkę na torbę. Oferta obowiązuje na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, co oznacza, że liczba dostępnych modeli każdego dnia będzie ograniczona. Warto więc być na czas, aby skorzystać z okazji.

Warunki Oferty

Oferta obowiązuje tylko w wyznaczone dni, tj. 25.05, 26.05 oraz 1.06 i jest ważna do wyczerpania zapasów. Każda osoba może otrzymać jedynie jeden model LEGO „Tacka w kształcie zwierzaka” oraz zawieszkę na torbę.

Zachęcamy do skorzystania z okazji i spędzenia czasu na kreatywnym zabawie z okazji Dnia Dziecka z LEGO. Wywołaj uśmiech na twarzy dziecka, tworząc razem z nim własną kompozycję zwierząt LEGO!

Skategoryzowane w: