Dulux, znany producent farb, rozpoczyna promocję dla profesjonalistów, oferując możliwość zamówienia próbek farb z gamy Dulux Professional. Chodzi o plamoodporną farbę Dulux Professional Rezisto 5 Mat, odporną na wilgoć, grzyby i pleśń, przeznaczoną do malowania ścian i sufitów. Jest to doskonała okazja na dobranie i przetestowanie farb do domu.

Dzięki technologii Stain Shield Technology, farba tworzy powłokę o wysokiej odporności na zabrudzenia, co sprawia, że jest idealna do stosowania zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i biurowych.

W ramach promocji można zamówić trzy opakowania farby Dulux Rezisto 5 o pojemności 0,9L w wybranych kolorach. Próbki można zamawiać do 30 kwietnia 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Ilość promocyjnych opakowań farb (próbek) jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować konto na dedykowanej stronie internetowej. Wymagane jest podanie danych adresowych, imienia, nazwiska, adresu e-mail, telefonu oraz zawodu (malarz, architekt, projektant wnętrz). Następnie trzeba wprowadzić kody kolorów według wzornika Dulux.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w:

,