Knorr i Hellmann’s oferują swoim klientom możliwość otrzymania częściowego zwrotu za zakup ich produktów w ramach promocji cash back. Knorr to marka z szerokim asortymentem produktów spożywczych, a Hellmann’s to znana marka majonezów.

Zasady wspólnej promocji Knorr i Hellmann’s

Promocja cash back obejmuje produkty obu marek i trwa do 4 kwietnia 2023 r. Klienci, którzy dokonają zakupu produktów Knorr i/lub Hellmann’s o wartości co najmniej 20 PLN, mogą otrzymać zwrot 10 PLN na wskazane konto bankowe. Pula zwrotów wynosi 10 000 sztuk, a maksymalny zwrot to 10 PLN. Noodle Knorr są wyłączone z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy zakupić produkty Knorr i/lub Hellmann’s za co najmniej 20 PLN i zachować paragon (link do regulaminu). Następnie, na dedykowanej stronie internetowej, trzeba zarejestrować zakup, dołączając skan lub zdjęcie paragonu oraz podając wymagane dane osobowe i numer konta bankowego. Po weryfikacji zwrot 10 PLN zostanie przekazany na podane konto.

Informacje o markach Knorr i Hellmann’s

Knorr należy do firmy Unilever, założona przez niemieckiego przedsiębiorcę Carla Heinricha Knorra, i specjalizuje się w produkcji bulionów, dań gotowych, przypraw, sosów i zup. Hellmann’s to marka majonezów założona w 1905 roku w Nowym Jorku przez Richarda Hellmanna. Oba produkty cieszą się uznaniem klientów na całym świecie.

majonez hellmanns

kostka rosołowa knorr

Ważne daty

Promocja cash back na produkty Knorr i Hellmann’s zakończy się 4 kwietnia 2023 r.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w:

,