CityFit to sieć klubów fitness, które oferują szeroki wachlarz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Dostępne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co sprawia, że osoby trenujące mogą cieszyć się z dostępu do siłowni o każdej porze. Jakość sprzętu stosowanego w klubach CityFit również robi wrażenie – można tam znaleźć urządzenia klasy premium od marek takich jak TechnoGym czy Matrix.

System darmowego wejścia do klubu CityFit to świetna okazja, aby przekonać się co oferuje sieć fitnessowej w twoim mieście. Użytkownicy mogą skorzystać z kodu promocyjnego, który pozwala na dostęp do klubu przez 24 godziny. W ten sposób pozwala on na zapoznanie się z ofertą siłowni i doświadczenie atmosfery panującej na treningach.

W ofercie CityFit można również znaleźć zajęcia grupowe oraz strefy tematyczne. Podczas takich zajęć uczestnicy mogą zdobyć cenne umiejętności, doskonalić swoją technikę i korzystać ze wsparcia profesjonalnych trenerów. To wszystko sprawia, że CityFit to popularny wybór dla osób pragnących zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, niezależnie od swojego poziomu zaawansowania.

Jak Skorzystać z Darmowego Wejścia

Od czasu do czasu organizowane są promocje na darmowe pierwsze wejście. Czasami oferta jest kierowana do wybranej grupy wiekowej, np obecnie trwa promocja dla młodzieży 15+: https://cityfit.pl/siemanko/

Promocja na wakacje

Z kodem „WAKAJKI23” do 30.06.2023 możesz skorzystać z promocji i wejść na darmowy trening.

Niedawno, bo w majówkę organizowana była promocja bnez ograniczeń wiekowych:

Promocja na majówkę

W warto śledzić profil CityFit na środkach any social media jak Facebook czy Instagram. To właśnie tam bywają ogłaszane promocje lub kody, które umożliwiają bezpłatne wejście na siłownię. Na przykład, w przeszłości sieć wypuściła specjalny kod na darmowe wejście dla swoich klientów na tłusty czwartek:

Promocja na tłusty czwartek

Obserwuj kategorię sport po więcej.

Skategoryzowane w:

Oznaczone w: