Marka Seni od lat aktywnie wspiera osoby zmagające się z problemem nietrzymania moczu. W trosce o zdrowie i komfort kobiet przygotowała obecnie darmowe próbki swoich produktów. Sprawdź, jak skorzystać z promocji!

Jakie produkty można otrzymać w ramach promocji?

W ramach akcji promocyjnej promocji można zupełnie za darmo zamówić próbki produktów na nietrzymanie moczu dla kobiet. Należy jednak zdecydować się tylko na jeden rodzaj wyrobów.

Darmowe próbki zostały podzielone na trzy kategorie według stopnia nasilenia problemu i typu produktów. Uczestnicy promocji mogą wybrać jeden spośród następujących zestawów:

  • Zestaw na kropelkowe i lekkie nietrzymanie moczu (wkładki urologiczne Seni Lady Slim Micro Plus i Seni Lady Slim Normal)
  • Zestaw na średnie nietrzymanie moczu (wkładki urologiczne Seni Lady Extra i Seni Lady Super)
  • Zestaw na średnie nietrzymanie moczu (bielizna chłonna Seni Lady Pants)
darmowe próbki Seni Lady na nietrzymanie moczu
Źródło: seni.pl

Jak długo trwa promocja na darmowe próbki Seni Lady?

Akcja promocyjna na bezpłatne próbki Seni Lady nie ma określonych ram czasowych. Organizator akcji zaznacza jednak, że wysyłka darmowych produktów może być wstrzymana w przypadku wyczerpania zapasów.

Z oferty specjalnej można skorzystać tylko raz w ciągu 12 miesięcy.

Kto może skorzystać z promocji marki Seni Lady?

Promocja marki Seni Lady jest dostępna dla każdego. Warunkiem otrzymania bezpłatnych próbek na nietrzymanie moczu dla kobiet jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Ponadto wysyłka jest możliwa tylko na terenie Polski, a każdy z uczestników promocji może zamówić tylko jeden zestaw w ciągu 12 miesięcy.

Jak zamówić bezpłatne próbki produktów Seni Lady?

  • Odwiedź stronę https://seni.pl/pl_PL/form/zamow-probke-seni-lady.
  • Wybierz zestaw darmowych próbek produktów na nietrzymanie moczu.
  • Podaj swoje dane w formularzu zgłoszeniowym.
  • Kliknij przycisk potwierdzający zamówienie wybranych produktów Seni Lady.

Kiedy i jak zostaną dostarczone zamówione próbki?

Wysyłka darmowych próbek produktów Seni Lady na nietrzymanie moczu dla kobiet powinna nastąpić w ciągu 7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Czas dostawy zależy natomiast od Poczty Polskiej. Organizator akcji dba również o dyskrecję, dlatego opakowania są nieoznakowane i mają formę gładkiej koperty.

Skategoryzowane w: